Medewerkers

Hans de Vree

Directie & Hoofd Ontwikkeling
+31 (0) 488-411254

Nederlands
Duits

Adrie Kunst

Verkoopleider Trac & Mesttechniek
+31 (0) 6-13133046
akunst@verwijder-dit.vredo.nl

Nederlands
Engels
Duits

Pieter-Teunis Hoogland

Verkoopleider / Exportmanager Vredo Zaaitechniek
+31 (0) 6-53471450
pthoogland@verwijder-dit.vredo.nl

Nederlands
Engels
Duits

Anne van Engelen

Accountmanager Vredo Zaaitechniek
+31 (0) 6-30994770
avengelen@verwijder-dit.vredo.nl

Nederlands
Engels
Duits

André de Waard

Verkoop Trac's
+31 (0) 6-53437311
adwaard@verwijder-dit.vredo.nl

Nederlands
Engels
Duits

Stefan Wisselink

Verkoop Mest- en Kommunaaltechniek
+31 (0) 6-30995063
swisselink@verwijder-dit.vredo.nl

Nederlands
Engels
Duits

Age Krug

Verkoop Mesttechniek VK, Frankrijk & Italië
+31 (0) 6-10995233
AKrug@verwijder-dit.vredo.nl

Nederlands
Engels
Frans
Duits

Marco Bouter

Verkoop Binnendienst
+31 (0) 6-53277400
+31 (0) 488-411254
mbouter@verwijder-dit.vredo.nl

Nederlands
Engels
Frans
Duits

Rob Thijssen

Marketing Manager
+31 (0) 6-30995064
+31 (0) 488-411254
rthijssen@verwijder-dit.vredo.nl

Nederlands
Engels
Duits

Gerben van Leeuwen

Service Manager
+31 (0) 488-413263
service@verwijder-dit.vredo.nl

Nederlands
Engels
Duits

Bennie de Vree

Technisch Adviseur
+31 (0) 488-411254
bdvree@verwijder-dit.vredo.nl

Nederlands
Engels
Duits

Jan de Vree

Logistiek Coördinator / Onderdelen Verkoop
+31 (0) 488-411254
onderdelen@verwijder-dit.vredo.nl

Nederlands
Engels
Duits

Mathieu Hons

Verkoop Mesttechniek Frankrijk
+33 (0) 6-83977711
mhons@verwijder-dit.vredo.com

Engels
Frans
Duits