Geachte bezoeker,

Dank u voor het bezoeken van onze website. Wij zijn vandaag ook online gesloten omdat het de Dag des Heeren is en Vredo de zondagsrust respecteert. U bent echter van harte welkom om vanaf morgen onze website wederom te bezoeken. Hopend op uw begrip in dezen.

Met vriendelijke groet,
Vredo Dodewaard B.V.

Vredo Dodewaard B.V.

Medewerkers

Hans de Vree

Chief Executive Officer (CEO)
+31 (0) 488-411254

Nederlands
Duits

Jan de Vree

Chief Operating Officer (COO)
+31 (0) 488-411254

Nederlands
Engels
Duits

Johan Tollenaar

Chief Financial Officer (CFO)
+31 (0) 488-411254


Nederlands
Engels
Duits

Maarten van de Ven

Manager Sales & after sales

Nederlands
Engels
Duits

Gerwin de Waal

Manager Logistiek

Nederlands
Engels
Duits

Herman Freeke

Manager Productie

Nederlands
Engels

Martin van Tuijl

Manager Engineering

Nederlands
Engels

Pieter-Teunis Hoogland

Senior Area Sales Manager Zaaitechniek
+31 (0) 6-53471450
pthoogland@verwijder-dit.vredo.nl

Nederlands
Engels
Duits

Anne van Engelen

Area Sales Manager Zaaitechniek
+31 (0) 6-30994770
avengelen@verwijder-dit.vredo.nl

Nederlands
Engels
Duits

André de Waard

Area Sales Manager Mesttechniek
+31 (0) 6-53437311
adwaard@verwijder-dit.vredo.nl

Nederlands
Engels
Duits

Stefan Wisselink

Area Sales Manager Mesttechniek
+31 (0) 6-30995063
swisselink@verwijder-dit.vredo.nl

Nederlands
Engels
Duits

Rens van Rossum

Junior Area Sales Manager
Mesttechniek
+31 (0) 6-30901611
rvrossum@vredo.nl

Nederlands
Engels
Duits

Mathieu Hons

Area Sales Manager Mesttechniek Frankrijk
+33 (0) 6-83977711
mhons@verwijder-dit.vredo.com

Engels
Frans
Duits

Christopher Sage

Area Sales Manager Mesttechniek UK & Ierland
+44 (0) 7388 996 585
csage@verwijder-dit.vredo.com 

Engels

Marco Bouter

Verkoop Binnendienst
+31 (0) 6-53277400
+31 (0) 488-411254
mbouter@verwijder-dit.vredo.nl

Nederlands
Engels
Frans
Duits

Rob Thijssen

Marketing Manager
+31 (0) 6-30995064
+31 (0) 488-411254
rthijssen@verwijder-dit.vredo.nl

Nederlands
Engels
Duits